Říkali jste si někdy, co se u nás asi děje, když odejdou poslední návštěvníci a poslední bob se uloží ke spánku? Ať už vás to zajímá, nebo ne, pokračováním ve čtení tohoto článku odhalíte, co se odehrává každý pátek večer v Mamutíkově vodním parku. Tak směle do toho… A pro chronické nečtenáře přikládáme hned v úvodu video.

Páteční letní večery na Dolní Moravě už tradičně patří na oblibě stoupajícímu zábavnému programu pro rodiny s dětmi. Po odbití deváté hodiny večerní se v dětském parku vyrojí pohádkové postavy a Mamutíkovo noční dobrodružství může začít.

Každoročně je večerní program v režii senzačního animačního týmu Wellness hotelu Vista, který vždy přijde s novým námětem, vyšperkovaným k dokonalosti. „Pokaždé se snažíme dělat něco nového, v minulých letech jsme tu měli třeba jenom víly, džungli nebo téma pravěk,“ vzpomíná na předchozí léta animátor Lukáš.

Kde se vzaly pohádkové postavy?

Letos nese noční dobrodružství název „Za pokladem velkého Stamichmana“ a opírá se o postavy z Pohádky do ouška, které doprovází pobyt malých hostů na hotelu Vista. „Ten příběh teď úplně ožívá, jelikož jsme šli ven s naší hotelovou hrou díky venkovnímu rozšíření. Chopit se tedy tematicky hotelového konceptu se ukázalo jako nejlepší nápad, jelikož to nyní vše hezky navazuje,“ dodává vzápětí Lukáš a odkazuje tak na venkovní rozšíření hotelové hry nazvanou Příběh Stamíkovy rodiny v čase, jejíž hrací kartu si může zakoupit v Zákaznickém centru Marcelka.

Narazit tak během plnění úkolu ne že můžete, ale musíte, pokud se chcete dostat až k pokladu, na vílu Mateřídoušku a Marahwu, babušáky Mlsála a Ušála, mocného děda Peruna a statného náčelníka Mana. Nad pokladem dohlíží samotný Stamichman a svou přítomností obveseluje děti Mamutík osobně. Jak jinak, je to přeci jeho noční dobrodružství.

Jak to všechno vzniká?

Za každou velkou premiérou na začátku července stojí pečlivá příprava. „S prvním návrhem přicházíme většinou na začátku května,“ dává nám nahlédnout do zákulisí animátorka Simča. „No a v červnu to pak začne. Nedělá se na tom sice intenzivně, protože máme i jinou práci, ale ten měsíc to zabere. Připravujeme nejen úkoly a rekvizity, ale i samotné kostýmy,“ doplňuje Simča výčet úkolů.

A co bude příště?

Že se zábava po setmění těší velké oblibě je znát nejen na vzrůstající návštěvnosti, ale i z reakcí nadšených dětí. Tým animátorů si je však dobře vědom, že nesmí usnout na vavřínech. „Náš cíl je nemít to příští rok horší. Fakt se vždy snažíme mít dobrodružství při nejmenším na stejné úrovni, ale přeci jen chceme být pokaždé o kus lepší, “ uzavírá vyprávění o Mamutíkově nočním dobrodružství Lukáš.

Ještě jste na Mamutíkově nočním dobrodružství nebyli? Tento měsíc máte ještě možnost zavítat do pohádkové země každý pátek až do 21. srpna (včetně).

Fotogalerie

Mohlo by se vám také líbit: